Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

09-02-2019

Intencje 10-17.02.2019r.

Niedziela 10 luty

V Niedziela Zwykła

7.00 W intencji żyjących i  ++ parafian. 

7.00 Msza św. w szpitalu.

8.30 Za ++ męża i tatę Stanisława Dajczaka w 1 rocznicę śmierci.

10.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Ludwiki Dzierzęga w dniu urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków, rodziców, brata i dla rodzin: Woźny i Chorzelskich.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Grzegorza z okazji urodzin.

11.15 Do Bożej Opatrzności  przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Haliny z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

13.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Józefy Simińskiej z okazji 60 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla męża i dzieci z rodzinami.

17.20 Nieszpory niedzielne.

18.00 Za ++ Alojzego Orlickiego w 20 rocznicę śmierci, Krystynę Bielecką w 1 rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Jana Sylwet i brata Stefana.

Poniedziałek 11 luty

6.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Andrzeja Posiłek z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

8.00 Za ++ Norberta i Krystiana Kulik w rocznicę ich śmierci, rodziców Martę i Huberta, Mariannę i Hermana i Józefa, ++ z rodzin: Grochla, Kulik, Puchalla, Zapalla. Próba i Kazecki oraz o błogosławieństwo Boże dla Hildegardy, Józefa, Krystyny, Rolanda i Krzysztofa  oraz dla rodzin: Grochla, Kulik, Puchalla, Zapalla. Próba

10.00 Msza Święta w intencji chorych i starszych  parafian z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z Lourdes.

18.00 Za + Jadwigę Żukowską w 8 rocznicę śmierci.

Wtorek 12 luty

6.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Gertrudy i Barbary Jojko.

8.00 Za + mamę Jadwigę Szankowską w 27 rocznicę śmierci.

18.00 Msza Św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Nowenna.

Środa 13 luty

6.30 Za ++ rodziców Marię i Tadeusza Narożnowskich.

8.00 Za ++ męża Tadeusza Janasz, córkę Teresę, rodziców i dziadków oraz ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Marię Dziemba w 1 rocznicę śmierci, jej męża Józefa i pokrewieństwo z obu stron.

Czwartek 14 luty

Wspomnienie Świętych Cyryla i Metodego patronów Europy

6.30 Za + mamę Klarę Schlisch w rocznicę śmierci.

8.00 Za ++ męża Jana Kokowicz i syna Krzysztofa.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Elżbiety Podoleckiej z okazji 65 rocznicy urodzin.

Piątek 15  luty

6.30 Za + ciocię Katarzynę Mazur – intencja ofiarowana od Andrzeja i Barbary Gajewskich.

8.00 Za ++ matkę Annę Pawolka i jej męża Waldemara, dziadków Piotra i Martę Dyla.

18.00 Za ++ Ryszarda Kozieł w 1 rocznicę śmierci – intencja ofiarowana od przyjaciół z Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Mostostal”.

Sobota 16 luty

6.30 Za ++ Stanisława i Marię Matuśniak, Wiktorię i Jana Wolny oraz ++ z tych rodzin.

8.00 Za ++ Joannę, Piotra, Andrzeja i Alfonsa Stanienda, Eugeniusza i Ryszarda Kwiecień oraz  ++ z tych rodzin.

18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Heleny Klajnowskiej z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Niedziela 17 luty

VI Niedziela Zwykła

7.00 W intencji żyjących i  ++ parafian. 

7.00 Msza św. w szpitalu.

8.30 Za ++ rodziców Gertrudę i Jana Barcz oraz ++ z obu stron.

10.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Rozalii Skrzypiec z okazji 84 rocznicy urodzin.

Do Bożej Opatrzności  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalszą opiekę Bożą dla Krystiana Nandzik z okazji 55 rocznicy urodzin.

11.15 Do Bożej Opatrzności  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Justyny i Józefa Marchewczyk z okazji 15 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla synów Mateusza i Piotra w 10 rocznicę urodzin Piotra.

13.00 Do Bożej Opatrzności w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.

17.20 Nieszpory niedzielne.

18.00 Za ++ rodziców i dziadków Antoninę i Ryszarda Masłowskich, ++ z rodziny: Cymorek, Dąbrowskich, Rutka, Wójcik i Zubowicz.

Logo YouTube