Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

13-06-2020

Intencje 14-21.06.2020

Niedziela 14 czerwiec

XI Niedziela Zwykła

7.00     W intencji żyjących i  zmarłych Parafian.

8.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Doroty i Bartka  w 7 rocznicę ślubu oraz o błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla wnuczki Aleksandry.

10.00   W intencji dzieci: Pawła Kurzawa, Sandry Orzol, Weroniki Berdyczko, Amelii Kawińskiej Doroty Gruszka oraz o Boże błogosławieństwo dla ich rodzin.

Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże dla i opiekę  Anioła  Stróża dla Gabrieli Szczerbińskiej w 6 rocznicę urodzin.

Do Bożej Opatrzności z prośbą o szczęśliwe zdanie egzaminów dla wszystkich  uczniów  klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr. 36

11.15   Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Marianny Cierkosz z okazji 85 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo  Boże  i zdrowie dla syna Janusza.

13.00   Za ++ rodziców Władysława i Annę Olesińskich, Władysława i Stefanię Stepień, zmarłych z rodziny: Olesińskich i Stepniów, siostrę Danielę Rybacką.

18.00   Za ++ męża Stefana Centkowskiego, rodziców Helenę i Władysława Filipczak, brata Adama Filipczak, siostrzenicę Iwet Ridel.

  • Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

 

Poniedziałek 15 czerwiec

6.30     Za + Jana Bator – intencja ofiarowana od Wiesława i Katarzyny Bator.

8.00     Za + Jerzego Sanockiego.

18.00   W intencji grupy Misericordia aby nasze serca były gorejącym ogniskiem miłości oraz za zmarłych: Ks. Jerzego i członków grupy o radość wieczną.

18.00   Za ++ rodziców Marcina i Helenę Łaba, Marię Szydłowską, zmarłych z rodziny oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Wtorek 16 czerwiec

6.30     Za + mamę Olesię Stempską w 18 rocznicę śmierci.

8.00     Za ++ rodziców Sabinę i Wacława Krawczyk, siostry: Wiesławę i Barbarę, wnuczkę Martę oraz dziadków.

8.00     Za + Eugeniusza Nadolskiego w rocznicę śmierci.

18.00   Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 17 czerwiec

św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

6.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Anny Markiewicz z okazji urodzin.

8.00     Za ++ Henryka Siekiera i zmarłych z rodziny.

18.00   Przez wstawiennictwo św. Maksymiliana Kolbe o nawrócenie wrogów Kościoła.

18.00   Za żyjących i zmarłych z rodziny: Dziembała, Lorek, Kozdra, Rzok i Łukaszczyk.

 

Czwartek 18 czerwiec

6.30     Za ++ mamę Dominikę w rocznicę śmierci, ojca Bolesława Kubackich.

8.00     Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Haliny Maciuła z okazji 75 rocznicy urodzin.

17.00   Za ++ męża, ojca i dziadka Romana Kolonko w 3 rocznicę śmierci, zięcia Daniela Nowara, teściów, ojca Władysława Bruski, szwagra Piotra Owczarczyk oraz Beatę Owczarczyk.

17.00   Za ++ barta Jerzego Capek w 7 rocznicę śmierci, braci, szwagierkę, rodziców Elżbietę i Wilhelma Capek oraz zmarłych z rodziny Mika.

 

Piątek 19 czerwiec

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

6.30     Za ++ Alojzego i Emmę oraz ich syna Alojzego.

8.00     Za ++ męża i ojca Józefa Pawołka w 13 rocznicę śmierci oraz zmarłych z pokrewieństwa z obu stron.

18.00   Za ++ siostrzenicę Renatę, brata Stanisława, bratanka Marka, szwagra Mariana, szwagierkę Teodorę, kuzynkę Władysławę, Marię Lidak, Stefanię Kirszniok, Edeltrudę Kapica i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00   Za ++ męża Ryszarda Skorodzień w 1 rocznicę śmierci, rodziców Skorodzień i Maciąg oraz o błogosławieństwo Boże dla żony i córek z rodzinami.

 

Sobota 20 czerwiec

Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny

6.30     Za ++ Magdalenę i Waltera Pandera.

8.00     Za + Jana Bator – intencja ofiarowana Bernadety i Roberta Stopyra.

18.00   Za + Gerdę Magnor.

 

Niedziela 21 czerwiec

XII Niedziela Zwykła

7.00     W intencji żyjących i zmarłych Parafian.

8.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Joanny i Jerzego Merchut z okazji 25 rocznicy ślubu..

10.00   W intencji rocznych dzieci:  Amelii Woźnica, Idy Machowicz.

W intencji dzieci: Piotra Widuch, Dawida Kośniewskiego, Mai Meller, Amelii Duran, Kamili Filipiak, Mai Klepacz oraz o Boże błogosławieństwo dla ich rodzin.

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Teresy i Pawła Boryna z okazji 40 rocznicy ślubu.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i dalszą opiekę Bożą dla Jana Snakowskiego z okazji 60 rocznicy urodzin.

11.15   Za ++ Eleonorę Dołkowską w 1 rocznicę śmierci, Józefa i Agnieszkę Dołkowskich, Jerzego i Annę Kuśka, Horsta i Krystiana Wranik, braci: Henryka i Czesława Dołkowskich, siostrę Anielę, szwagrów: Floriana, Czesława i Wernera oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

13.00   Chrzest i Msza Święta w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.

18.00   Za ++ rodziców Helenę i Ernesta Rolnik, brata Bernarda, bratową Janinę  oraz zmarłych z pokrewieństwa  z obu stron.

  • Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

 

Logo YouTube