Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

20-06-2020

Intencje 21-28.2020

Niedziela 21 czerwiec

XII Niedziela Zwykła 

7.00     W intencji żyjących i  zmarłych Parafian.

8.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Joanny i Jerzego Merchut z okazji 25 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

10.00   W intencji rocznych dzieci:  Amelii Woźnica, Idy Machowicz.

W intencji dzieci: Piotra Widuch, Dawida Kośniewskiego, Mai Meller, Amelii Duran, Kamili Filipiak, Mai Klepacz oraz o Boże błogosławieństwo dla ich rodzin.

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Teresy i Pawła Boryna z okazji 40 rocznicy ślubu.
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i dalszą opiekę Bożą dla Jana Snakowskiego z okazji 60 rocznicy urodzin.
Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Lidii i Kazimierza Jońca z okazji 51 rocznicy ślubu.

11.15   Za ++ Eleonorę Dołkowską w 1 rocznicę śmierci, Józefa i Agnieszkę Dołkowskich, Jerzego i Annę Kuśka, Horsta i Krystiana Wranik, braci: Henryka i Czesława Dołkowskich, siostrę Anielę, szwagrów: Floriana, Czesława i Wernera oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

13.00   Chrzest i Msza Święta w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.

W intencjo rocznego dziecka: Szymona Ustupskiego – Kubeczek.

18.00   Za ++ rodziców Helenę i Ernesta Rolnik, brata Bernarda, bratową Janinę  oraz zmarłych z pokrewieństwa  z obu stron.

  • Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

 

Poniedziałek 22 czerwiec

6.30     Za + Waldemara w 3 rocznicę śmierci.

8.00     Za + Helenę Król w 4 rocznicę śmierci.

8.00     Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny i św. Józefa  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Ks. Prałata Józefa Kusche z okazji 55 rocznicy Świeceń Kapłańskich. (ks. Michał Wąs)

18.00   Za ++ Danutę Szendel w 6 rocznicę śmierci, Irenę Szendel w 3 rocznicę śmierci.

18.00   Za + Zdzisława Ptasińskiego w 1 rocznicę śmierci.

 

Wtorek 23 czerwiec

6.30     Za + Leonarda Chmurskiego.

8.00     Za + Wandę Kolesińską.

8.00     Za + Mirosława Kęckiego – intencja ofiarowana od siostry Sabiny z rodziną.

18.00   Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 24 czerwiec

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

6.30     Za + Józefa Wlokę.

8.00     Za + Łucję Rylewską – intencja ofiarowana od rodziny Powol.

18.00   Za ++ rodziców Eugeniusza i Jadwigę Zatora, Danutę Gularską w rocznicę śmierci.

18.00   Za ++ mamę Helenę Potęga w 1 rocznicę śmierci, ojca Feliksa, siostrę Alicję i zmarłych z rodziny Potęga.

18.00   Msza Święta dziękczynna od ośmioklasistów ze SP nr 36 dla całego grona pedagogicznego w podziękowaniu za trud pracy, cierpliwość okazaną pomoc oraz dla młodych o szczęście na dalszą drogę życia.

 

Czwartek 25 czerwiec

6.30     Za + Stanisława w 8 rocznicę śmierci.

8.00     Za ++ Jana, Stanisławę, Jadwigę i Stanisława Wiczkowskich, Wandę i Kazimierza Jakubowskich oraz Andrzeja Pajek.

17.00   Za ++ męża Jacka Iwachów w 14 rocznicę śmierci i rodziców z obu stron.

17.00   Za ++ rodziców Stanisławę i Mariana Sitko, Aurelię, Zofię i Genowefę oraz zmarłych z pokrewieństwa.

 

Piątek 26 czerwiec

6.30     Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Emilii Kawa z okazji 85 rocznicy urodzin.

8.00     Msza Święta w  intencji dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego.

18.00   Za ++ męża, ojca i dziadka Stanisława Kmita, rodziców z obu stron i pokrewieństwo

18.00   Za ++ siostrę Irenę w rocznicę śmierci oraz rodziców.

 

Sobota 27 czerwiec

6.30     Do Bożej Opatrzności z prośba o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Arnolda Wnęka.

8.00     Za ++ Przemysława i Iwonę Kędzierskich.

8.00     Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla pracowników Zakładu Krawieckiego ZAZ w Zabrzu oraz o życie wieczne dla zmarłych koleżanek i kolegów: Elwiry, Agnieszki, Mariusza, Leszka, Zofię, Janusza, Leszka i Krzysztofa.

18.00   Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Marii i Łukasza Kozarskich w 11 rocznicę ślubu.

 

Niedziela 28 czerwiec

XIII Niedziela Zwykła

7.00     Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla wnuka Dawida z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla jego rodziców i rodziny.

8.30     Do Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Ks. Prałata Józefa Kusche z okazji 55 rocznicy Święceń Kapłańskich.

10.00   W intencji dzieci: Weroniki Galusik, Viktorii Gwozda, Leny Skowrońskiej, Zuzanny Skowrońskiej, Agaty Sokołowskiej, Kacpra Cuber, Ksawerego Krasińskiego Fabiana Skiba, Łukasza Ciękuszewskiego oraz o Boże błogosławieństwo dla ich rodzin.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Łukasza Federowicza w 11 rocznicę urodzin.

Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Dominika Szczerbińskiego w 9 rocznicę urodzin.

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Ani z okazji 30 rocznicy urodzin.

Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla siostrzenicy Kornelii.

Do Bożej Opatrzności z  podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo  i opiekę Matki Bożej  dla Mateusza Maternik z okazji 18 rocznicy urodzin oraz dla Ani Maternik w 15 rocznicę urodzin.

11.15   Za ++ Edwardę i Antoniego Deskurów, Tadeusza, Andrzeja i Krystynę Garbusińskich, kuzynkę Halinę i zmarłych z rodziny Sak.

13.00   Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Alicja i Marka Żabka z okazji 30 rocznicy ślubu.

18.00   Za + mamę Janinę Jędrzejak w dniu  imienin.

  • Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.
Logo YouTube