Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

27-06-2020

Intencje 28.06 – 5.07.2020

Niedziela 28 czerwiec

XIII Niedziela Zwykła

 7.00     Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla wnuka Dawida z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla jego rodziców i rodziny.

8.30     Do Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Ks. Prałata Józefa Kuschego z okazji 55 rocznicy Święceń Kapłańskich.

10.00   W intencji dzieci: Weroniki Galusik, Viktorii Gwozda, Leny Skowrońskiej, Zuzanny Skowrońskiej, Agaty Sokołowskiej, Kacpra Cuber, Ksawerego Krasińskiego, Fabiana Skiba, Łukasza Ciękuszewskiego oraz o Boże błogosławieństwo dla ich rodzin.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Łukasza Federowicza w 11 rocznicę urodzin.

Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Dominika Szczerbińskiego w 9 rocznicę urodzin.

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Ani z okazji 30 rocznicy urodzin.

Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla siostrzenicy Kornelii.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo  i opiekę Matki Bożej dla Mateusza Maternik z okazji 18 rocznicy urodzin oraz dla Ani Maternik w 15 rocznicę urodzin.

11.15   Za ++ Edwardę i Antoniego Deskurów, Tadeusza, Andrzeja i Krystynę Garbusińskich, kuzynkę Halinę i ++ z rodziny Sak.

13.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Alicja i Marka Żabka z okazji 30 rocznicy ślubu.

18.00 Za ++ Janinę Jędrzejak w dniu imienin, jej męża Józefa, rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

 

Poniedziałek 29 czerwiec

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

6.30 Za ++ Marię i Kazimierza, Janinę i Stanisława, Irenę, Józefa i Franciszka Kawa, Jana Kawa, Teresę Kwiecień, Bronisławę i Wacława Lisieckich, Marię i Kazimierza Mazur.

8.00 Za ++ Joachima Szaboń i rodziców z obu stron.

18.00 Za ++ Zygfryda Kaczmarka w 1 rocznicę śmierci, rodziców, teściów i rodzeństwo z obu stron.

 

Wtorek 30 czerwiec

6.30 Do Bożej Opatrzności Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Emilii Kawa, dzieci, wnuków, prawnuków oraz dobrodziejów.

 8.00 Za + Czesławę Skóra w 7 rocznicę śmierci.

18.00 Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 1 lipiec

8.00     Za ++ Henryka Siekiera i ++ z rodziny.

18.00   Za ++ Mieczysława Sądelskiego w 16 rocznicę śmierci, rodziców Alinę i Józefa Sądelskich.

 

Czwartek 2 lipiec

8.00 W intencji ku czci Chrystusa Arcykapłana za Kapłanów.

17.00 Za ++ rodziców Michała Zofię i Antoninę Bednarz, rodzeństwo i ++ z rodzin: Bednarz, Gorczyca, Ledwos, księży i siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Piątek 3 lipiec

Święto św. Tomasza, Apostoła

 8.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem i z prośbą o błogosławieństwo Boże dla dobrodziejów.

18.00 Za ++ rodziców Zofię i Zbigniewa Łabnowskich oraz ++ z pokrewieństwa.

 

Sobota 4 lipiec

8.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Bożą dla członków  Róż Różańcowych i ich  rodzin.

18.00   Za ++ Różę Tomalla w 9 rocznicę śmierci, Franciszka, Jadwigę i Łucję Tomalla, Annę Borok, Gertrudę i Augustyna Langosz.

 

Niedziela 5 lipiec

XIV Niedziela Zwykła

7.00 Za + Leonarda Chmurskiego.

9.00 Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla Patryka Nowaka w 18 rocznicę urodzin.

Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Emilii Kawa, syna Aleksandra, córki Ludwiki, wnuków oraz prawnuków i rodzin: Dzierzęga, Chorzelskich i Woźny.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia dla Justyny Maternik z okazji 45 rocznicy urodzin.

11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Ewy Stopyra i Adama Wilczek z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla rodzin: Stopyra i Wilczek.

13.00 Chrzest i Msza Święta w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.

18.00 Za + ojca Władysława Czaickiego w dniu urodzin.

 

Logo YouTube