Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

18-07-2020

Intencje 19-26.07.2020

Niedziela 19 lipiec

XVI Niedziela Zwykła

 

7.00 Za ++ tatę Józefa w 2 rocznicę śmierci, mamę Celestynę, siostrę Grażynę, brata Henryka, teściów i dziadków z obu stron.

9.00 W intencji rocznego dziecka: Zuzanny Dera.

W intencji dzieci: Anieli Szkoda, Aleksandra Szkoda Mai Buchta, Maksymiliana Sikorskiego, Pawła Rybaniec, Alana Rybaniec, Kacpra Bąk, Judyty Osińskiej, Joanny Juzwa, Pauliny Hallas, Hanny Ferenc, Amelii Bartczyńskiej, Jakuba Wilczyńskiego, Julii Szyszko oraz o Boże błogosławieństwo dla ich rodzin.

Do Bożej opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Barbary i Mariusza Zarębskich z okazji 25 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla dzieci rodziców i rodzeństwa.

Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla chrześnicy Gabrieli Kanty w 3 rocznicę urodzin.

Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

11.15 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Marianny Pietrala z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

13.00 Msza Święta w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.

18.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane  łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Gabrieli i Antoniego Kubiś z okazji 50 rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

 

Poniedziałek 20 lipiec

bł. Czesława. prezbitera

 

 8.00 Za ++ Marię i Henryka Dornia i ich syna Ernesta.

18.00 Za + Zofię Stachyra w rocznicę śmierci.

 

Wtorek 21 lipiec

 

 8.00 Za ++ rodziców Małgorzatę i Zdzisława oraz żonę Janinę Pytlarz.

18.00 Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 22 lipiec

Święto św. Marii Magdaleny

 

 8.00 Za ++ Ryszarda Pietruszka, rodziców z obu stron, siostrę Marię, brata Józefa, Wandę i Leszka Mirocha, Georga Hadasz.

18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Magdaleny Schlisch w dniu urodzin.

 

Czwartek 23 lipiec

Święto św.  Brygidy, Zakonnicy, patronki Europy

 

 8.00 Za ++ Michała i Zofię Jagiełło, syna Władysława.

17.00 Za ++ Zygmunta Kordek w 1 rocznicę śmierci i syna Dariusza.

 

Piątek 24 lipiec

św. Kingi, dziewicy

 

8.00 Za + Jana Kowalskiego w 10 rocznicę śmierci.

18.00 Za + Halinę Hajduszewską w 2 rocznicę śmierci.

 

Sobota 25 lipiec

Święto św. Jakuba, Apostoła

 

8.00 Za ++  Danutę Dornia, rodziców Łucję i Bronisława Feluś, Krystynę i Stefana Dornia.

18.00 Za ++ mamę i babcię Irenę Mika w 6 rocznicę śmierci, tatę i dziadka Bernarda Mika w rocznicę śmierci i urodzin, babcię Kornelię Kalinowską w rocznicę śmierci.

 

Niedziela 26 lipiec

XVII Niedziela Zwykła – Odpust ku czci Św. Anny

 

7.00 Za ++ Zygfryda Widuch, rodziców i rodzeństwo, ++ z rodziny: Adamczyk i Widuch.

9.00 W intencji rocznego dziecka: Igi Wójcik.

Do Bożej opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Mirosława Grzywny z okazji 60 rocznicy urodzin.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Pawła i Ilony Slotorsz z okazji 11 rocznicy ślubu o opiekę Anioła Stróża dla córeczki Hani oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Łukasza i Anny Slotorsz z okazji 9 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

11.15 W intencji żyjących i ++ parafian.

13.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Marioli i Romana Grzywacz z okazji 35 rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski dla syna Macieja i całej rodziny.

18.00 Za ++ Stanisława Krzyż w 9 rocznicę śmierci, ++ z rodziny: Krzyż, rodziców Zofię i Władysława Szponer oraz dziadków z obu stron.

 

Logo YouTube