Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

24-10-2020

Intencje 25.10.- 01.11.2020

Niedziela 25 październik

XXX Niedziela Zwykła

 

7.00 Za ++ Marię i Antoniego Muzykant, siostrę Krystynę i szwagra Antoniego.

8.30 W intencji żyjących i ++ parafian.

10.00 W intencji rocznych dzieci: Jakuba Najba.

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla  Danuty i Jerzego Pabis  z okazji 40 rocznicy ślubu.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ireny i Stanisława Bukowskich z okazji 35 rocznicy ślubu.

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla Antoniego Kruba w 2 rocznicę urodzin i Wojciecha Kruba w 4 rocznicę urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

O błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla Michaliny Szczerbińskiej w 3 rocznicę urodzin.

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Patrycji Kozioł.

O szybki powrót do zdrowia dla mamy Stanisławy Nowakowskiej.

Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Emilii Dyrek z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków: Sylwii i Adama, Artura Mai i Filipa.

13.00 Za ++ rodziców Stanisława i Franciszkę Teska, Mariannę i Józefa Pawlak.

18.00 Za ++ z rodziny Bartoszewskich.

 

Poniedziałek 26 październik

 

6.30 Za ++ rodziców Antoniego i Eugenię Włodarczyk.

8.00 Za ++ Juliana i Katarzynę Gołojuch – intencja ofiarowana od rodziny Dudków.

18.00 Za ++ rodziców Franciszka i Urszulę Cyba ich rodziców i rodzeństwo z obu stron.

18.00 Za + mamę Blondynę Jamrozik w 6 rocznicę śmierci.

 

Wtorek 27 październik

 

6.30 Za ++ rodziców Grzegorza i Adelajdę ++ z pokrewieństwa i powinowactwa.

8.00 Za ++ Elżbietę i Henryka Grygier Reginę Suffner, Hildegardę Rigol, Marię, Piotra, Jana i Ditra Schlosser oraz ++ z tych rodzin.

8.00 Za + Edmunda Świeszek.

18.00 Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 28 październik

Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

 

6.30 Za + Marka Glowka – intencja ofiarowana od lokatorów z ulicy Ślęczka 3

8.00 Za ++ rodziców Helenę i Pawła Lisoń.

12.00 Msza święta i Chrzest dziecka: Filipa Pawłowskiego.

18.00 Za + Janinę Grzelka.

18.00 Za + babcię Krystynę Poznańską w 1 rocznicę śmierci.

 

Czwartek 29 październik

 

6.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Roberta Schlisch w dniu urodzin.

8.00 Za ++ Juliana i Katarzynę Gołojuch – intencja ofiarowana od rodziny Wijasów.

17.00 Za ++ Janinę i Ryszarda Niepsuj, rodziców z obu stron, Zdzisława Jachacz, rodziców Weronikę i Józefa, Dankana Kłik, ++ z rodzin: Jachacz, Niepsuj i Gajda.

17.00 Za + Mariana Maślanik w 3 rocznicę śmierci.

 

Piątek 30 październik

 

6.30 Za ++ Marię i Augustyna.

8.00 Za + mamę Cecylię Czapską.

18.00 Za ++ Ryszarda Ulatowskiego w 11 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, Mariana i Reginę Ulatowskich, Stanisława i Nadię Kopczyńskich, Annę i Michała Kunickich, Juliana i Genowefę Warzechów, Antoniego i Janinę Różyckich, Łucję Paciorkowską.

18.00 Za ++ Juliana i Katarzynę Gołojuch, – intencja ofiarowana od szwagierki Leokadii.

 

Sobota 31 październik

 

6.30 Za ++ brata Mariana i rodziców Helenę i Józefa Tamaka.

8.00 Za + Elfrydę Gembara.

18.00 Za + męża i ojca Andrzeja Bociańskiego w 26 rocznicę śmierci.

 

Niedziela 1 listopad

Uroczystość Wszystkich Świętych

 

7.00 Za ++ żonę Danutę Dybowską, ++ z rodzin: Dybowskich i Tarków.

8.30 W intencji żyjących i ++ parafian.

10.00 Za ++ Agnieszkę Zapalla, Józefa Kulik w rocznicę śmierci, Martę, Huberta, Hildegardę, Norberta, Hermana, Mariannę, Klarę, Pawła, Marię, Franciszka, Krystiana, Karola, Barbarę, Franiciszkę, Marię, Józefa, Jana, Ks. Ignacego, Ks. Ernesta, Ks, Teofila, Ks, Wernera, SM Juvannę, Księży i Siostry Zakonne pochowanych na cmentarzach św. Anny i św. Andrzeja oraz ++ z rodzin: Kulik, Grochla, Puchalla, Zapalla, Próba, Gołka, Cierpioł, Światły, Kempa, Czaja, Henne, Namysło, Pawlak, Kazecki, Frank, Lerch i Rybicki.

11.15 Za + Otona Lipina w dniu urodzin.

13.00 Za ++ z rodzin: Bajer, Nowak, Michalskich i Schultz.

17.00 Nabożeństwo za zmarłych (w kościele).

18.00 Za ++ z rodzin: Kozarskich i Budkiewiczów.