Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

03-04-2021

Intencje 4-11.04.2021

Niedziela 4 kwiecień

Niedziela  Wielkanocna – Zmartwychwstanie Pańskie

 

6.30 Rezurekcja i Msza Święta za parafian.

8.00 Za ++ Pawła i Marię Próba w dniu ich urodzin, Franciszka Zapalla w rocznicę śmierci, Martę, Klarę, Marię, Huberta, Józefa, Agnieszkę, SM Juvannę, Hildegardę, Ks. Ignacego, Ks. Ernesta, Mariannę, Hermana, Norberta i Jana ,zmarłych z rodzin: Zapalla, Próba, Czaja, Pawlak, Grochla, Kulik, Puchalla, Kazecki, Kempa, Cierpioł, Lerch, Frank i Rybicki oraz o błogosławieństwo Boże dla Henryka Pawlak w dniu urodzin, Genowefy, Hermana, i rodzin: Zapalla, Próba, Czaja, Pawlak, Grochla, Kulik, Puchalla, Kazecki, Kempa, Cierpioł, Lerch, Frank i Rybicki

9.00 Do Jezusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin: Bajer i Michajłow.

10.00Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za  otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Boża dla Dariusza z okazji 50 rocznicy urodzin.

Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

11.00 Do Chrystusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże  dla Marianny Guzy z okazji 77 rocznicy urodzin.

13.00 Za ++ syna Dariusza, męża Zygmunta, Julię i Czesława Kordek.

16.00 Do Jezusa Zmartwychwstałego i Matki Bożej Różańcowej w intencji nowej Róży Różańcowej, w której rodzice modlą się za dzieci.

17.00 Za + Józefa Wlokę.

18.00 Do Jezusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże  dla Łukasza Kozarskiego z okazji 37 rocznicy urodzin.

 

Poniedziałek 5 kwiecień

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

 

7.00 Za ++ Waldemara Wiśniewskiego oraz zmarłych z rodziny Wiśniewskich.

8.30 Za ++ rodziców Władysława i Stanisławę Budkiewicz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00 W intencji rocznego  dziecka: Kuba Molo.

Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Jana Wizental w dniu urodzin.

13.00 Msza Święta chrzcielna w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.

18.00 Do Jezusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin: Bajer i Michajłow.

 

Wtorek 6 kwiecień

Wtorek w Oktawie Wielkanocy

 

6.30 Za ++ męża Eugeniusza Kondra, rodziców Bronisławę i Tadeusza Durkalec, Władysławę Goszko i pokrewieństwo.

6.30 Za + Annę Piecha w 9 rocznicę śmierci.

8.00 Za + Stanisław Kaję w 2 rocznicę śmierci.

18.00 Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 7 kwiecień

Środa w Oktawie Wielkanocy

 

6.30 Za ++ mamę Helenę Solarz w rocznicę śmierci, ojca Jana, teściów Elżbietę i Władysława Hajduk.

8.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Zenona Korzenskiego z okazji urodzin.

18.00 Za ++ rodziców Klarę i Henryka Pastuszka, siostrę Kornelię,szwagra Mirosława, siostrzeńców Grzegorza i Marcina Zakrzewskich, teścia Franciszka Namysło, ++ z rodzin: Pastuszka, Namysło, Skrzypczyk, Winter, Buczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za + Krystynę Wąsik w 1 rocznicę śmierci.

 

Czwartek 8 kwiecień

Czwartek w Oktawie Wielkanocy

 

6.30 Za + siostrę Urszulę Łukaszkowicz w 10 rocznicę śmierci.

8.00 Za + Romana Owczarek w 47 rocznicę śmierci.

17.00 Za ++ Jana i Annę Król – intencja ofiarowana od rodziny Gajda.

17.00 Za ++ Mariannę Kiermaszek w 1 rocznicę śmierci, jej męża Ottona Kiermaszek, rodziców z obu stron, Waldemara Szczerbińskiego, Liliannę Rostocką i ++ z rodzin: Michalaków i ich córkę Irenę.

18.00 Za parafian.

 

Piątek 9 kwiecień

Piątek w Oktawie Wielkanocy

 

6.30 Za + Józefa Narolskiego w 100 rocznicę urodzin.

8.00 Za ++ Karola Grochla, Hermana Kulik i Krystiana Kulik w dniu ich urodzin, rodziców Martę, Huberta, Klarę, Pawła, Franciszkę, Hildegardę, Barbarę, Józefa, Agnieszkę, Franciszka, Marię, Norberta, Mariannę  oraz za żyjących i ++ z rodzin: Grochla, Kulik, Puchalla, Zapalla, Próba, Pawlak i Kula.

18.00 Za ++ męża, ojca i dziadka Jana Wasilewskiego w 10 rocznicę śmierci, jego rodziców Mikołaja i Mariannę Wasilewskich, rodziców Kazimierza i Mariannę Śmieja, Mirosława i Artura Wasilewskich oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron.

18.00 Za ++ męża Gerda Macioszek w 18 rocznicę śmierci, rodziców, teściów Urszulę i Franciszka Ledwig, Renatę Tomaszowską.

 

Sobota 10 kwiecień

Sobota w Oktawie Wielkanocy

 

6.30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Barbary z okazji 81 rocznicy urodzin.

8.00 Za ++ ojca Mieczysława Brzychczy w 102 rocznicę urodzin, matkę Elżbietę Brzychczy.

8.00 Za + Mariannę Noworycką.

18.00 O błogosławieństwo Boże dla byłych i obecnych pracowników Zespołu Charytatywnego przy parafii św. Anny w Zabrzu.

 

Niedziela 11 kwiecień

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

 

7.00 Za ++ rodziców Gizelę i Mariana Pecel w 2 rocznicę śmierci.

8.30 Za ++ Elżbietę Piotrowską w 4 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin: Piotrowskich, Stachelskich, Kołodziejczak, Belińskich, Głowackich, Martę Kusz  i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za  odebrane łaski z prośbą o Dary Ducha Świętego i odnalezienie właściwej drogi życia dla Macieja Sędłak w 16 rocznicę urodzin.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla wspólnoty Róż Różańcowych imieniem Siostry Faustyny oraz ich rodzin.

Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

11.15 Za ++ rodziców Marię i Jana Znamirowskich w  27 rocznicę śmierci mamy.

13.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Elżbiety i Daniela Burskich z okazji 35 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci.

18.00 Do Bożej Opatrzności z prośbą o Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Sylwii z okazji urodzin.

Logo YouTube