Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

29-05-2021

Intencje 30.05 – 6.06.2021

Niedziela 30 maj

Uroczystość Trójcy Najświętszej

 

7.00 Za + męża Wiesława Dziadak w 1 rocznicę śmierci.

8.30 Za ++ rodziców Eltrudę i Jerzego Szyma, brata Norberta.

10.00 W intencji rocznych dzieci: Blankę Węgrewicz.

Dla Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Małgorzaty i Dawida Szczerbińskich z okazji rocznicy ślubu.

Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla Samuela Kowalewskiego z okazji 18 rocznicy urodzin.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla męża Roberta z okazji urodzin.

Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Alicji Szymoniak z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla męża, dzieci i wnuka Ignasia oraz w pewnej intencji.

13.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny Małgorzaty i Mirosława Pawluk, a także za ++: teścia Henryka Reszka i szwagra Adama Kuczera oraz dziadków.

18.00  Za ++ z rodziny Michalskich, rodziców Wandę i Ryszarda, siostrę Małgorzatę w 1 rocznicę śmierci, babcię Marię, brata Ryszarda, ++ z rodzin: Kądziela, Kowalskich, Świerczyńskich, Malczewskich i ++ księży posługujących w naszej parafii.

 

Poniedziałek 31 maj

Święto Nawiedzenia  Najśw. Maryi Panny

 

6.30 Za ++ Mariannę i Franciszka Szirer.

8.00 Za ++ męża i ojca Zygfryda Hilger w 5 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za + Hannę Pietruszewską.

18.00 Za ++ Izabelę Nowak i Elżbietę Zielińską w rocznicę ich śmierci.

 

Wtorek 1 czerwiec

św. Justyna, męczennika

 

6.30 Za + Almę Szmajduch.

6.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Boża dla Jacka z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla żony i dzieci.

8.00 Za ++ Bonifacego Bijak i pokrewieństwo.

13.00 Msza św. ślubna: Heine – Baron.

18.00 Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 2 czerwiec

 

6.30 Za ++ dziadków Jana i Józefinę.

6.30 Za ++ Józefa Dubel w 16 rocznicę śmierci, ++ z rodzin: Trembeckich, Dubel, Grabowskich, Nawrat, Gładkich i Dajczak.

8.00 Za ++ męża Zygfryda w 5 rocznicę śmierci, rodziców i siostrę Renatę, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Za ++ Stanisława Waś w 1 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo.

18.00  Za + Tadeusza Grzywacz w 2 rocznicę śmierci.

 

Czwartek 3 czerwiec

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

 

7.00 W intencji ku czci Chrystusa Arcykapłana za Kapłanów.

8.30 W intencji żyjących i ++ parafian.

11.15 Za + Ks. Prałata Kusche – intencja ofiarowana od rodziny.

13.00 Za ++ mamę Zofię Bałata w 11 rocznicę śmierci, mamę Krystynę Gaik oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron.

14.30 Msza św. ślubna: Frysz – Mogielnicka.

18.00 Za ++ mamę Marię Tomaszewską w rocznicę śmierci, Mieczysławę i Bogdana Tomaszewskich, Kazimierę i Czesława Bociańskich.

 

Piątek 4 czerwiec

 

6.30 Za + Józefa Wlokę.

8.00 Za ++ ojca Ryszarda Hryniewieckiego, mamę, siostrę, męża Stefana Bonk oraz ++ z rodziny z obu stron.

8.00 Za + Stanisława Machulik – intencja ofiarowana od sąsiadów z ulicy Pileckiego 9F.

18.00 Do Bożej Opatrzności z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wzrostu w wierze dla dzieci, które przystąpiły do Wczesnej Komunii Świętej ich rodziców i katechetów.

19.00  Msza św. młodzieżowa.

 

Sobota 5 czerwiec

św. Bonifacego, biskupa i męczennika

 

6.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Bożą dla członków  Róż Różańcowych i ich  rodzin.

8.00 Za ++ Mikołaja, Annę i Józefę Borowicz, brata, bratową, szwagrów, siostrzeńca i dziadków, rodziców Józefa i Antoninę Charęża, siostry, braci, bratowe, szwagrów, siostrzeńców, siostrzenicę, znajomą Janinę i dziadków, brata Mirosława, bratanicę Barbarę oraz swatową Stefanię.

18.00 Za ++ matkę Stefanię Sznura, dziadków Barbarę i Jana Hajkowskich.

 

Niedziela 6 czerwiec

X Niedziela Zwykła

 

7.00 Za + Ryszarda Żymełka.

8.30 Za + Adolfa Dec.

10.00 Dla Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Doroty i Bartłomieja w 8 rocznicę ślubu i rocznicę urodzin Bartłomieja oraz o opiekę Anioła Stróża dla Aleksandry.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla Jacka Trembeckiego z okazji 50 rocznicy urodzin.

Do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie szerzącej się epidemii.

11.15 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za  otrzymane łaski i przeżyte lata dla Genowefy Kokowicz z okazji 85 rocznicy urodzin i z prośbą o potrzebne łaski dla dzieci i wnuków.

13.00 Msza Święta chrzcielna w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.

18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą potrzebne łaski i zdrowie. dla Ks. Michality Gotfryda Niemczyka i jego siostry Elżbiety.

Logo YouTube