Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

14-08-2022

INTENCJE 14.08 – 21.08.2022

 

Niedziela 14 sierpień

7.00 Za ++ mamę Irenę w 7 rocznicę śmierci, ojca i dziadków z obu stron.

9.00 Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla Zuzanny Jeżewskiej w 7 rocznicę urodzin oraz o opiekę Bożą dla jej mamy Agaty.

Do Miłosierdzia Bożego o pokój na Ukrainie.

11.15 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Barbary i Władysława Margas z okazji 50 rocznicy ślubu.

11.15 Za Miasto Zabrze z okazji nadania 100-lecia Praw Miejskich.

13.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Marii Wranik z okazji 70 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

18.00 Za + Renatę Dobrowolską.

Poniedziałek 15 sierpień Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny

7.00 Za ++ Romana Skotnickiego w 7 rocznicę śmierci, rodziców Jana i Katarzynę, braci: Mikołaja, Romana, synową Renatę Skotnicką, siostrę Teodorę, teściów Stanisława i Teodorę oraz zmarłych z tych rodzin.

9.00 Za ++ rodziców Janinę i Bernarda Nowakowskich, dziadków z obu stron, zmarłych z rodziny i pokrewieństwa oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.15 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Maryi Niepokalanej z podziękowaniem za cud uzdrowienia i powrotu do życia z prośbą o dalsze łaski i Dary Ducha Świętego dla Alicji Szymoniak, jej męża i dzieci, wszystkich podopiecznych, seniorów oraz za zmarłych rodziców.

13.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Marii Doleckiej z okazji imienin.

18.00 Za Parafian.

Wtorek 16 sierpień

8.00 Za ++ córkę Liliannę Szmak w rocznicę śmierci, Józefa i Władysława Doleckich, Edwarda Kukla, Balbinę, Annę i Jana Wiśniewskich, Marię Gawlik i Marię Miler.

18.00 Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa 17 sierpień Uroczystość św. Jacka, Prezbitera,

8.00 Za ++ Klarę Próba w rocznicę śmierci, męża Pawła, rodziców Agnieszkę, Franciszka, Marię, Józefa, Marię, Elżbietę, Hildegardę, Ks. Ignacego, SM Juvannę, Genowefę i Jana, zmarłych z rodzin: Zapalla, Próba, Pawllak, Grochla, Kulik, Puchalla, Cierpioł, Matusek, Światły i Kempa oraz o błogosławieństwo Boże dla Hermana i Henryka i rodzin: Zapalla, Próba, Pawlak, Grochla, Kulik, Puchalla, Cierpioł, Matusek, Światły i Kempa

18.00 Przez wstawiennictwo św. Maksymiliana Kolbe o nawrócenie wrogów Kościoła.

Czwartek 18 sierpień

8.00 Za + Małgorzatę Kozarską w 13 rocznicę śmierci.

17.00 Za ++ Różę Korzenską na pamiątkę urodzin, jej rodziców, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 19 sierpień

8.00 Za ++ Stanisławę i Mariana Sadowskich.

18.00 Za ++ Eugenię i Tadeusza Pasławskich.

Sobota 20 sierpień

8.00 Za ++ Krystynę Talaga w 20 rocznicę śmierci, Annę i Jana Król.

13.00 Ślub: Nowak – Nowak zd. Ząbek.

18.00 Za ++ syna Remigiusza Filipowskiego w rocznicę śmierci, dziadków Włodzimierza i Stanisława.

Niedziela 21 sierpień

7.00 Za ++ Jana Kawa, rodziców, rodzeństwo, zmarłych z rodzin: Kawa, Andryszczak, Dzierzęga i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00 W intencji rocznych dzieci:

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Krystyny Kmak z okazji 99 rocznicy urodzin.

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Sylwii i Mateusza Suchan w dniu urodzin.

Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Aleksandry Federowicz w 17 rocznicę urodzin.

Do Miłosierdzia Bożego o pokój na Ukrainie.

11.15 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Elżbiety i Henryka Bartoszewskich z okazji 43 rocznicy ślubu.

13.00 Chrzest i Msza Święta w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.

18.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Marii i Aleksandra Bulanda z okazji 50 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków i całej rodziny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logo YouTube