Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

22-08-2022

INTENCJE 21.08 – 28.08.2022

Niedziela 21 sierpień

7.00 Za ++ Jana Kawa, rodziców, rodzeństwo, zmarłych z rodzin: Kawa, Andryszczak, Dzierzęga i dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Krystyny Kmak z okazji 99 rocznicy urodzin.
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Sylwii i Mateusza Suchan w dniu urodzin.
Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Aleksandry Federowicz w 17 rocznicę urodzin.
Do Miłosierdzia Bożego o pokój na Ukrainie.
11.15 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Elżbiety i Henryka Bartoszewskich z okazji 43 rocznicy ślubu.
13.00 Chrzest i Msza Święta w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.
18.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Marii i Aleksandra Bulanda z okazji 50 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków i całej rodziny.

Poniedziałek 22 sierpień Najśw. Maryi Panny, Królowej

8.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Urszuli z okazji urodzin oraz za zmarłych rodziców Helenę i Jana oraz pokrewieństwo.
18.00 Za ++ rodziców Marię i Kazimierza Chwojnickich brata Wacława, bratową Krystynę, ciocię Weronikę, dziadków z obu stron.

Wtorek 23 sierpień

8.00 Za + Ks. Prałata Józefa Kusche w dniu urodzin.
18.00 Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 24 sierpień

 

8.00 Za + Elżbietę Brzychczy.
18.00 Za ++ mamę Marię Kołodziej w 31 rocznicę śmierci, ojca Konrada, brata Franciszka, bratową Łucję, zięcia Romana, zmarłych z rodzin: Kołodziej, Bruski i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 25 sierpień

8.00 Za ++ babcie i dziadków Mariannę i Jan Dziurkowskich, Józefę i Jana Gładkich, Agnieszkę i Ambrożego Warotów.
17.00 Za ++ ojca Bolesława Oleś w rocznicę śmierci i mamę Annę.

 

Piątek 26 sierpień Uroczystość Najśw. Maryi Panny

8.00 Za ++ Augustyna i Marię oraz zmarłych z rodziny.
18.00 Za + Paulinę Budkiewicz w 50 rocznicę śmierci.

 

Sobota 27 sierpień

8.00 Za ++ rodziców Leona i Jadwigę Korzenskich.
12.00 Ślub: Sarzyńska – Heince.
18.00 Za + Teresę Kołodziejczak w 3 rocznicę śmierci.

Niedziela 28 sierpień

 

7.00 Za ++ siostrę Kazimierę Kilimczak w 2 rocznicę śmierci, szwagra Mieczysława Klimczak, zmarłych z rodzin Dąbrown2ych i Olszewskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00 W intencji rocznych dzieci:
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Wojciecha Wizental z okazji 65 rocznicy urodzin.
Do Miłosierdzia Bożego o pokój na Ukrainie.
9.00 Do Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej dla Ks. Prałata Piotra Kansy w dniu urodzin.
11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Marii i Marka Michalskich z okazji 25 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla synów i całej rodziny.
13.00 Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Arnolda Wnęka.

Logo YouTube