Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

18-09-2022

INTENCJE 18.09 – 25.09.2022

Niedziela 18 wrzesień

7.00 Za ++ męża i ojca Zbigniewa Kulińskiego w 2 rocznicę śmierci.
7.00 Za zmarłych z rodzin: Bajer, Nowak i Szulc.
7.00 Za + Mariannę Pośpiech.
8.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, silną wiarę i Dary Ducha Świętego dla Mateusza Wnorowskiego z okazji 18 rocznicy urodzin.
8.30 Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziców Janiny i Stanisława.
10.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Grażyny i Wojciecha Wizental z okazji 38 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci.
Do Miłosierdzia Bożego o pokój na Ukrainie
11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Elżbiety i Leszka z okazji 25 rocznicy ślubu i błogosławieństwo Boże dla ich dzieci Łukasza, Michała i Ani.
11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Hanny Koppel z okazji 80 rocznicy urodzin i syna Dariusza w 58 rocznicę urodzin.
13.00 Chrzest i Msza Święta w intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty ich rodziców i chrzestnych.
18.00 Za ++ rodziców Hildegardę i Maksymiliana Hampf.

Poniedziałek 19 wrzesień
6.30 Za ++ Marię i Kazimierza Marek, Tadeusza i Henryka Marek, Czesławę i Jana Turowskich, Annę i Józefa Matuszczyk, Władysławę i Narcyza Turowskich.
8.00 Za ++ rodziców Annę i Waldemara Pawolka, dziadków Wiktora i Franciszkę Pawolka.
18.00 Za grupę Misericordia wraz z opiekunem Ks. Krzysztofem, a także za solenizantkę Joannę abyśmy wszyscy dążyli do świętości oraz za zmarłych Ks. Jerzego i członków grupy o dar nieba dla Nich.
18.00 Za ++ rodziców Urszulę i Franciszka Cyba, ich rodziców i rodzeństwo z obu stron.
Wtorek 20 wrzesień świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon,
6.30 Za + Jan Filasa – intencja ofiarowana od Marii Pokrywka z Jordanowa.
6.30 Za ++ tatę Mieczysława Haręza w 42 rocznicę śmierci, mamę Mariannę i brata Marka.
8.00 Za ++ Stefanię Bonk w 1 rocznicę śmierci, męża Stefana Bonk, rodziców Wandę i Ryszarda, siostrę Danutę Hryniewieckich, Beatę Kosz oraz zmarłych z rodziny.
18.00 Msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa 21 wrzesień

6.30 Za ++ Jana Kawa, rodziców, rodzeństwo, zmarłych z rodzin: Kawa, Andryszczak, Dzierzęga i dusze w czyśćcu cierpiące.
8.00 Za ++ Stefana Stępniewskiego, Józefa, Franciszkę i Andrzeja Orzeszek, Anielę Świąderską, babcię Mariannę Stępniewską oraz zmarłych z rodziny Stępniewskich.
18.00 Przez wstawiennictwo św. Maksymiliana Kolbe o nawrócenie wrogów Kościoła.
18.00 Za ++ męża Ryszarda Celta w 4 rocznicę śmierci, rodziców Anielę i Adama, matkę Michalinę oraz zmarłych z obu stron.

Czwartek 22 wrzesień

6.30 Za + Tadeusza Gałkowskiego – intencja ofiarowana od Tomka i Ani z rodziną.
6.30 Za + Bogusława Gąsior w 30 dzień po śmierci.
8.00 Za ++ Urszulę Górniak w 2 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin: Kordek i Górniak oraz Krystynę i Kazimierza Nowosielskich.
17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Aleksandry Kozarskiej w 12 rocznicę urodzin.

Piątek 23 wrzesień

6.30 Za + Jana Filasa – intencja ofiarowana od brata Edwarda, Zofii Budziak i Marii Handzel.
8.00 Za ++ rodziców Mariana i Małgorzatę Pasternak, syna Arkadiusza Chrószcz, brata Zygmunta, bratową Irenę i pokrewieństwo z obu stron.
18.00 Za + Ks. Prałata Franciszka Pieruszkę w rocznicę śmierci.
18.00 Za + Krystynę Kozielską w 1 rocznicę śmierci.

Sobota 24 wrzesień

6.30 Za ++ męża i ojca Zygfryda Widuch w rocznicę urodzin oraz za zmarłych rodziców i rodzeństwo z rodziny Adamczyk i Widuch.
8.00 Za ++ Antoninę Barabasz, Zbigniewa Wojnowskiego, Jerzego Oleszka, Iwonę Tomczak., Mieczysława Michalkiewicza, Jana Bryłę, Julię i Stanisławę Lech, Wandę Manachiewicz.
13.00 Ślub: Namysło – Henczlofska.
18.00 Za ++ ojca Stanisława Worobiej, mamę Zofię i brata Walentego.

Niedziela 25 wrzesień

7.00 Za ++ rodziców Stanisława i Anielę Wojnarowicz w rocznicę śmierci i siostrę Jadwigę.
7.00 Za ++ Anielę Knop, Helenę, Tadeusza i Józefa Kozioł, Anielę i Jakuba Kordeckich, Felicję i Ireneusza Molęda, Daniela Niedbała.
8.30 Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Arnolda Wnęka
8.30 Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie dla Tadeusza Boronia.
10.00 W intencji rocznych dzieci: Leona Trzaska.
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Barbary i Krzysztofa z okazji 15 rocznicy ślubu.
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Mikołaja Kanty z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o Dary Ducha Świętego dla Michała Kanty w 9 rocznicę urodzin i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
O błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla Mikołaja Suchan w 2 rocznicę urodzin.
Do Miłosierdzia Bożego o pokój na Ukrainie
11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Agnieszki Pawlik z okazji urodzin i błogosławieństwo Boże dla męża i syna Ignasia oraz dla całej rodziny.
11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Joanny Műller z okazji 55 rocznicy urodzin.
13.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Elżbiety i Bogdana Dubel z okazji 30 rocznicy ślubu.
18.00 Za + Romana Nosal w 8 rocznicę śmierci.

Logo YouTube