Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

09-02-2020

Ogłoszenia 09.02.2020

 • Dziś  5 Niedziela Zwykła. Dziś swoje urodziny obchodzi ks. proboszcz Grzegorz Skop, Msza Święta. w Jego intencji o godz. 11.15. Polecamy solenizanta modlitwie parafian. Kolekta przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne i Diecezję. Nieszpory niedzielne o godz. 17.20.
 • We wtorek przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy chorych i starszych parafian na Mszę św. o godz. 10.00 z udzielaniem sakramentu chorych i błogosławieństwem Lourdskim. Po Mszy spotkanie w Domu Parafialnym.
 • We wtorek o godz. 18.00 Msza w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej nowenna.
 • W środę katecheza dla dorosłych o godz. 18.45 w Domu Parafialnym.
 • W czwartek Msza szkolna o godz. 17.00.
 • W piątek spotkanie czcicieli św. Franciszka po Mszy św. o godz. 8.00 w kościele.
 • W przyszłą niedzielę kolekta na spłatę zadłużenia za remont wieży naszego kościoła.
 • W przyszłą niedzielę spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej o godz. 15.30 na probostwie.
 • Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane z okazji odwiedzin duszpasterskich, zarówno w naszych domach (59.000 zł.) jak i w kościele (8.045 zł.), które przeznaczamy na malowanie naszego kościoła.
 • Zachęcamy naszych parafian do adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 8.30 do wieczornej Mszy św. a w niedzielę od 14.00 do 17.15; Zachęcamy również do wspólnego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego codzienne o godz. 15.00 w naszym kościele oraz w poniedziałki do modlitwy do św. Anny o godz. 17.20 i Godzinek o Niepokalanym Poczęciu w soboty o godz. 6.00.
 • Wszystkich parafian rozliczających się z Urzędem Skarbowym zachęcam do podarowanie na nasz kościół 1% swojego podatku. NR KRS 0000283966 cel szczegółowy Parafia św. Anny Zabrze. Kancelaria parafialna służy pomocą przy wypisaniu i złożeniu w Urzędzie Skarbowym stosownego PIT-u.
Logo YouTube