Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

15-02-2020

Ogłoszenia 16.02.2020

 • Dziś przeżywamy 6 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Gościmy w naszej Parafii o Romualda Kszuk, który będzie nam głosił słowo Boże przybliżając duchowość Szemsztatu. Kolekta przeznaczona jest na spłatę zadłużenia za remont wieży naszego kościoła. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej o godz. 15.30 na probostwie. Nieszpory niedzielne o godz. 17.20
 • W poniedziałek po Mszy wieczornej Wieczór Uwielbienia.
 • We wtorek o godz. 18.00 Msza w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy i nowenna.
 • W środę na Mszy o godz. 18.00 modlimy się wraz z Templariuszami o nawrócenia wrogów Kościoła. Po Mszy spotkanie naszego KIK-u w Domu Parafialnym. Wykład o słudze Bożym Kard. Stefanie Wyszyńskim wygłosi ks. Michał Wąs.
 • W czwartek msza szkolna o godz. 17.00.
 • Od czwartku zapraszamy na katechezy Drogi Neokatechumenalnej, które będą głoszone w poniedziałki i czwartki po Mszy wieczornej w naszym kościele. Katechezy będą głoszone przez księży i katechistów świeckich.
 • W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 modlitewne spotkanie „Trzy kwadranse z św. o. Pio” w kościele.
 • W przyszłą niedzielę kolekta na utrzymanie naszej parafii. Przed kościołem fundacja Betlejem Dom Chleba będzie sprzedawać „Kołacz Dobroczynny”.
 • Kolekta w ubiegłą niedzielę wynosiła 5.425 zł. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku z prasą jest nowy numer naszego miesięcznika „Odkryj co zakryte”.
 • Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji Gliwickiej informuje, że ma jeszcze wolne miejsca w Zespole Katolickich Żłobków prowadzonych w Zabrzu. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej.
Logo YouTube