Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

11-07-2020

Ogłoszenia 12.07.2020

  • Dziś w 15 niedzielę zwykłą słowo Boże głosi dla nas Ks. neoprezbiter Marcin Maciejczyk a po wszystkich Mszach Św. udziela błogosławieństwa prymicyjnego. Nieszpory niedzielne o godz. 17.20. Kolekta przeznaczona jest na utrzymanie naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary.
  • W poniedziałek o godz. 11.00 wyjazd dzieci na 2-turnus kolonii w Turzy.
  • W poniedziałek zapraszamy na „Wieczór fatimski”. O godz. 18.00 Msza Św. z homilią, różaniec i procesja wokół kościoła.
  • We wtorek uroczystość św. Kamila patrona Zabrza. U ojców Kamilianów uroczysta suma odpustowa dziś o godz. 12.15. Nieszpory o godz. 16.00.
  • We wtorek o godz. 18.00 Eucharystia w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy a po niej nowenna.
  • W środę kończy swoją wakacyjną posługę w naszej parafii neoprezbiter Marcin Maciejczyk. Dziękujemy. W jego miejsce posługę na zastępstwie wakacyjnym podejmie ks. neoprezbiter Adam Pietrowski, którego witamy w naszej Wspólnocie.
  • W środę na Mszy wieczornej wraz z Templariuszami modlimy się o nawrócenie wrogów Kościoła.
  • W przyszłą niedzielę kolekta na spłatę należności za remont wieży naszego kościoła.
  • Trwają zapisy na Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  • Kolekta w ubiegłą niedzielę wynosiła 5770 zł. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dowody życzliwości i ofiary składane na rzecz naszej Parafii zarówno w kościele jak i przekazywane na nasze konto bankowe.

Logo YouTube