Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

11-09-2020

Ogłoszenia 13.09.2020

  • Dziś XXIV niedziela zwykła w ciągu roku, która rozpoczyna X Tydzień Wychowania, szczególnie w tych dniach módlmy się za dzieci, młodzież i wychowawców. Kolekta przeznaczona jest na malowanie naszego kościoła. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Boży Grób w Jerozolimie. Tradycyjnie składaliśmy te ofiary w czasie adoracji Krzyża w Wielki Piątek i Sobotę co jednak w tym roku było niemożliwe ze względu na pandemię. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  • Dziś – Dzień Fatimski. Różaniec i procesja z figura Matki Bożej w ramach nabożeństwa popołudniowego o godz. 17.00
  • W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • We wtorek wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej o godz. 18.00 Msza Św. w intencjach polecanych Matce Bożej i nowenna.
  • W czwartek Msza Św. szkolna o godz. 17.00. Po Eucharystii spotkanie dla dzieci klas IV przygotowujących się do I-Komunii i ich rodziców w Domu Parafialnym
  • W piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży.
  • W piątek o 17.20 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  • W sobotę 19.09 o godz. 9.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla Dzieci Maryi.
  • W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Kolekta przeznaczona będzie na spłatę zadłużenia za remont wieży.
  • Kolekta w ubiegłą niedzielę wynosiła 6010 zł. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dowody życzliwości i ofiary składane na rzecz naszej parafii zarówno w kościele jak i przekazywane na nasze konto bankowe.
Logo YouTube