Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

03-04-2021

Ogłoszenia 4.04.2021

 • Dziś uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Aby, mimo ograniczeń, więcej osób mogło uczestniczyć w Eucharystii. Msze św. są odprawiane w następujących godzinach: 6.30 (rezurekcja) 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 16.00, 17.00 i 18.00.
 • Zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać równocześnie 86 osób. Bardzo prosimy o przestrzeganie tego limitu oraz o zajmowanie miejsc wyznaczonych, zachęcamy by korzystać także z miejsc na chórach naszego kościoła.
 • Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie kościoła do świąt wielkanocnych. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji na święte Triduum Paschalne
  i ofiarowane kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy wszystkim, którzy ubogacali liturgię, dziękuję za przeprowadzenia bezpośredniej transmisji przez internet. Dziękujemy parafialnej Caritas i naszym przyjaciołom dzięki, którym mogliśmy nakarmić i obdarować świątecznymi paczkami bezdomnych i potrzebujących pomocy. Dziękujemy także za ofiary materialne składane przy adoracji Krzyża i przy Bożym Grobie na utrzymanie sanktuariów w Ziemi Świętej jak i świąteczną ofiarę na utrzymanie naszego kościoła.
 • Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie
  o godz. 15.00.
 • Jutro II święto, Msze św. jak w niedzielę. Kolekta tradycyjnie przeznaczona jest na KUL.
 • We wtorek o godz. 18.00 Eucharystia zbiorowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • W czwartek Msze św. szkolne o godz. 17.00 i 18.00.
 • W piątek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym wielkanocne spotkanie dla młodzieży
 • W sobotę po Mszy św. o godz. 6.30 w kościele wielkanocne spotkanie Rodziny Różańcowej.
 • W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji obecnych i byłych członków Parafialnej Caritas.
 • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Miłosierdzia Bożego, które rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Zamiast nieszporów zapraszamy na nabożeństwo do o godz. 15.00.
 • Kolekta przyszłej niedzieli na spłatę należności za remont wieży, a przed kościołem zbiórka na cele Caritas.
Logo YouTube