Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

03-07-2021

Ogłoszenia 04.07.2021

  • Dziś 14 niedziela zwykła. Nieszpory niedzielne o godz.17.20.
  • W poniedziałek o godz. 18.00 Msza ku czci św. Charbela i modlitwa przy Jego relikwiach.
  • We wtorek o godz. 18.00 Msza Św. zbiorowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W przyszłą niedzielę uroczystości odpustowe ku czci św. Kamila patrona Zabrza.
  • Przypominamy o wakacyjnym porządku Eucharystii i spowiedzi.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na utrzymanie parafii, a przed kościołem zbiórka na organizowane przez naszą parafię kolonie charytatywne.
  • Kolekta dzisiejsza na nasze Seminarium i diecezję. Kolekta w ubiegłą niedzielę wynosiła 3785 zł. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dowody życzliwości i ofiary składane na rzecz naszej Parafii zarówno w kościele jak i przekazywane na nasze konto bankowe.
  • W dniach 19-21 sierpnia br odbędzie się diecezjalna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zabrzańska grupa czerwona wyruszy w tym roku z naszego kościoła. Na potrzeby pielgrzymki powstała strona internetowa: com Na stronie dokładne informacje na temat pielgrzymki. Na tej też stronie prowadzone są zapisy uczestników.
Logo YouTube