Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

24-10-2021

OGŁOSZENIA 24.10.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
 24. 10. 2021

 • Dziś Niedziela Misyjna.
 • Kończy się miesiąc październik, zapraszamy na ostatnie nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15.
 • We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa różańcowego, a po nim Msza św. w intencjach polecanych Matce Bożej.
 • W czwartek Msza szkolna o godz. 17.00 a po niej Różaniec.
 • W czwartek po różańcu w Domu Parafialnym możliwość zakupu używanych strojów komunijnych. Zapraszamy zarówno rodziców, którzy chcą odsprzedać strój dziecka z I-Komunii jak i zainteresowanych jego zakupieniem.
 • Zapraszamy dzieci i młodzież a także dorosłych na „Wieczór ze świętymi”, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w parafii św. Józefa. Wyjście wspólne sprzed naszego kościoła o godz. 17.20. Szczegóły na plakatach.
 • Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz w kancelarii cmentarza. W intencji zmarłych zalecanych będą odprawiane Msze św. w Dzień Zaduszny w kościele. Za nich też modlimy się w nabożeństwach wypominkowych odmawiając różaniec, na który zapraszamy od 2 do 8 listopada na godz. 17.00.
 • Zachęcamy wszystkich parafian do skorzystania z sakramentu pokuty przed uroczystością Wszystkich Świętych by móc zyskać w tych dniach odpust zupełny za naszych zmarłych. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą jak również w dni powszednie od 17.30 a w sobotę od 17.00.
 • Przed kościołem można zakupić znicze z logo Caritas w cenie od 3 zł. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc najuboższym.
 • Wspólnota Dzieci Maryi przed kościołem sprzedaje babeczki i inne artykuły misyjne. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na różne inicjatywy Dzieci Maryi i misje.
 • W przyszłą niedzielę kolekta na utrzymanie parafii. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na misje. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dowody życzliwości i ofiary składane na rzecz naszej Parafii zarówno w kościele jak i przekazywane na nasze konto bankowe.
Logo YouTube