Święta Anna na obrazie nastawy ołtarzowej
Rzymskokatolicka Parafia

świętej Anny w Zabrzu

21-01-2023

OGŁOSZENIA 22.01.2023

Ogłoszenia Duszpasterskie

22.01.2023

 Dziś 3 Niedziela Zwykła w ciągu roku. Dzień Dziadka. Z ustanowienia papieża Franciszka, obchodzimy ją jako Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do osobistej i rodzinnej lektury Pisma św.. Nieszpory niedzielne o godz. 17.20

 Jutro po Mszy wieczornej w kościele spotkanie modlitewne: Trzy kwadranse przy relikwiach św. ojca Pio.

 We wtorek o godz. 8.00 Msza za + ks. prałata Franciszka Pieruszkę w rocznicę urodzin.

 We wtorek o godz. 18.00 Msza w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej nowenna.

 W środę kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

 W sobotę po Mszy o godz. 8.00 odbędzie się w naszym kościele spotkanie modlitewne Apostolstwa Dobrej Śmierci. Zapraszamy.

 W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10.00 będziemy dziękować za życie i posługę papieża Benedykta XVI. Już dziś przed kościołem można zakupić książkę „Benedykt XVI. Ostatnie Rozmowy”, która jest swoistym testamentem zmarłego niespełna miesiąc temu papieża. Cena 35 zł.

 W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Chorych na Trąd. Kolekta na utrzymanie naszego kościoła.

 Wszystkich parafian rozliczających się z Urzędem Skarbowym zachęcam do podarowanie na nasz kościół 1% swojego podatku. NR KRS 0000283966 cel szczegółowy Parafia św. Anny Zabrze. Kancelaria parafialna służy pomocą przy wypisaniu stosownego formularza PIT.

 Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na utrzymanie Parafii. Kolekta z poprzedniej niedzieli to 4655 zł. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Dziękujemy również za ofiary kolędowe

 

Logo YouTube